1992 Balıkesir doğumluyum. Halen Balıkesir’de yaşamaktayım. İlköğretim eğitimimi Hatice Fahriye Eğinlioğlu İlköğretim okulunda aldım. Lise eğitimi Balıkesir Cumhuriyet Anadolu Lisesinde aldım. Daha sonra Balıkesir Üniversitesi Mühendislik – Mimarlık Fakültesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Açıköğretim Fakültesi Web Tasarım ve Kodlama Bölümünü İkinci Üniversite olarak okuyorum. Balıkesir Üniversitesi Fen Bilim Enstitüsünde İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünde Yüksek Lisans yapıyorum.

 

Bilgisayarın ilk olarak donanım kısmıyla ilgilensem de bir süre sonra yazılıma merak sardım. Bu siteler nasıl oluyor? Nasıl yapılıyor? diye çok merak ediyordum. Oynadığım online oyunun forum sitesinden esinlenerek 2007 yılında ilk forum sitemi kurdum.  Böylece Yazılım alanına ilk adım atmış oldum.  Gün geçtikçe kendimi geliştirerek birçok proje gerçekleştirdim. Yazılım dili olarak CSS, HTML, JS ve ASPX kullanıyorum.

 

Halen freelancer olarak web tasarım projeleri ve dijital reklamlar hazırlamaktayım. Proje ve reklam için iletişime geçmek isteyenler bana buradan ulaşabilirler.